Post

Zegarki Huawei. Porównanie modeli

Jeśli chcesz kupić smartwatch, warto zainteresować się modelami Huawei. Firma ta znana jest z produktów wysokiej jakości, a wybór zegarków jest naprawdę imponujący. Jaki model wybrać, jeśli chodzi o zegarki Huawei? Porównanie modeli odpowie wam na to pytanie.

Cechy szczególne modeli Huawei

Nawet tani Huawei Smartwatch jest zawsze droższy niż model nieznanego producenta, ale wyższa cena jest tu uzasadniona, ponieważ modele Huawei są przekonujące pod względem wykonania, funkcjonalności i designu. Huawei imponuje tutaj szczególnie w obszarze klasycznych zegarków na rękę, za którymi kryje się kompletny smartwatch z okrągłym wyświetlaczem. Wyświetlacze o wysokiej rozdzielczości doskonale oddają iluzję klasycznego zegarka. Powinno to szczególnie zainteresować każdego, kto nie chce nosić niezgrabnego smartwatcha, który jest natychmiast rozpoznawalny. Alternatywnie Huawei oferuje również opaski fitness, które również należą do kategorii Smartwatch. Wyposażone są jednak w rozbudowane dodatkowe funkcje śledzenia ich aktywności sportowych, a także różnią się wzornictwem od klasycznych modeli Huawei.

Huawei Watch Classic

Watch Classic to solidny model, który jest dostępny w różnych wzorach i posiada skórzany, linkowy lub siatkowy pasek. Obudowa jest wyjątkowo solidna i trwała, ponieważ jest wykonana ze stali nierdzewnej. Szafirowe szkiełko jest dobrze wykonane, bardzo odporne na zarysowania i nadaje zegarkowi elegancki wygląd. Oprócz funkcji fitness, takich jak licznik kroków, dystans i aktywność, w zestawie znajduje się również monitor snu. Oczywiście nie brakuje czujnika tętna i standardowych funkcji, takich jak budzik i alarm. Kompatybilność z urządzeniami z Androidem od wersji 4.3 jest bardzo dobra, a żywotność baterii jest również imponująca i wynosi od dwóch do trzech dni. Zegarek jest również kompatybilny z iOS w wersji 8.2 lub wyższej, dzięki czemu zakres użytkowania jest bardzo szeroki niezależnie od smartfona. Jednak funkcje z iOS są bardzo ograniczone. Dzięki okrągłej tarczy zegarek prezentuje się klasycznie i elegancko, do czego decydujący wkład ma również duży wybór klasycznych motywów tarczy. Działa również z Android Wear.

Huawei Band 2 Pro

Band 2 Pro to bardzo kompaktowy i niezwykle lekki tracker fitness. Wyposażony jest w czujnik tętna oraz Bluetooth, oraz własny moduł GPS i 3-osiowy czujnik ruchu. Umożliwia to gromadzenie i wyświetlanie obszernych danych dotyczących kondycji na monochromatycznym wyświetlaczu. Obsługa jest wygodna, cały zegarek waży tylko około 32 gramów i dzięki temu nie przeszkadza w noszeniu podczas ćwiczeń. Ponieważ jest wodoodporny, monitoruje dane podczas pływania, a także oddech i tętno podczas snu. Żywotność baterii jest bardzo dobra i wynosi do 21 dni. Jeśli sparujesz zegarek ze smartfonem, możesz oczywiście korzystać z takich funkcji, jak odrzucanie połączeń, odbieranie wiadomości lub godziny alarmów i przypomnień. Ze względu na prosty wyświetlacz funkcje są oczywiście ograniczone w porównaniu z pełnoprawnym smartwatchem. Niemniej jednak tracker zachwyca stylowym wyglądem, wysoką jakością wykonania, łatwą obsługą i dobrym stosunkiem jakości do ceny.

Smartwatch Bluetooth Huawei Watch 2

Zegarek Huawei 2 jest dostępny w różnych wzorach oraz z modułem 4G i bez niego. Dzięki zintegrowanemu modułowi GPS ruchy i odległości są precyzyjnie śledzone nawet bez sparowanego smartfona, a czujnik tętna działa bez zarzutu. W zestawie jest również profesjonalny asystent sportowy, a dzięki żywotności baterii działającej ponad 48 godzin nie musisz się martwić o częste ładowanie zegarka. Możesz wybierać pomiędzy kilkoma klasycznymi i nowoczesnymi tarczami, które w połączeniu z dobrze wykonanym ceramicznym obramowaniem zapewniają wysokiej jakości wygląd. Zegarek wyposażony jest w Android Wear 2.0 i oprócz Bluetooth oferuje również funkcje NFC i WLAN, dzięki czemu można go sparować na wiele sposobów i zintegrować z siecią. Oferuje również 4 GB pamięci wewnętrznej na muzykę i inne dane. W porównaniu do pierwszej wersji zegarka Huawei Watch jest jednak ogólnie nieco prostszy, ponieważ pominięto kopertę ze stali nierdzewnej.

Funkcje

Funkcje, które ostatecznie oferuje inteligentny zegarek, w naturalny sposób zależą od modelu i producenta. Ogólnie rzecz biorąc, zegarki Huawei są bardzo dobrze wyposażone, ponieważ są dostępne jako smartwatch 4G z własną kartą SIM. Obsługa jest bardzo wygodna, co jest bardzo ważne, w końcu taki zegarek jest znacznie mniejszy niż smartfon. Pomiar tętna oferowany jest przez wszystkie modele Huawei. Mają także krokomierze. Cechuje je wysokiej jakości obudowa. Inne standardowe funkcje, takie jak czas, data, różne tarcze, śledzenie aktywności i analiza snu również są częścią standardowego wyposażenia Huawei. Przed zakupem upewnij się, czy dany zegarek jest wodoodporny, jeśli planujesz używać go przy sportach wodnych lub po prostu na wakacjach, lub podczas pływania. Nie wszystkie zegarki tej marki są bowiem wyposażone w obudowę wystarczającą odporną na działanie wody, choć wszystkie są odporne na zachlapania i delikatne zamoczenie obudowy.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz