Post

Ranking 3 najlepszych zegarków outdoorowych 2020.

Wiele osób wzmaga się z zakupem zegarka outdoorowego z GPS-em. Przekonajmy się jak on się kształtuje.

Garmin Forerunner 945

Na samym czele tego zestawienia stoi zegarek outdoorowy Garmin Forerunner 945. Jest to niesamowicie dobrze wykonany sprzęt. Dzięki niemu możemy obserwować swoje postępy w każdej sportowej dziedzinie, ale nie tylko. Dzięki temu zegarkowi możemy uważać na zdrowie, a nawet realizować zbliżeniowe płatności. Zegarek ten jest pomocny w każdej z dziedzin życia.

Jego obudowa jest znacznie wzmocniona ze szklanym włóknem oraz kolorowym wyświetlaczem, który wyposażony jest w szkiełko, które jest odporne. Jest ono wygodne użycie. Sprzęt ten ma wgrane topograficzne mapy z całej Europy. Zegarek ten cechuje się łatwą obsługą dzięki menu w języku polskim.

Polar M430

Na drugim miejscu znalazł się zegarek outdoorowy Polar M430. Gadżet ten jest wyposażony w sensor, który omierza tempo, jak i także przebyty dystans. Na ekranie sprzętu są wyświetlane powiadomienia. Zegarek ten waży tylko 51 gram. Musimy przyznać, że jest on naprawdę lekki. Jego noszenie jest niezwykle komfortowe. Użytkownik ma w pełni możliwość przeprowadzania testu pięciominutowego, który pozwala na określenie między innymi swojej wydajności. W tenże sposób monitorować można swoje postępy.

Większość konsumentów z zakupu tego gadżetu jest zadowolona. Jedyny mankament to obsługa sprzętu nieco skomplikowana. Dokładnie należy przeczytać instrukcję obsługi, aby móc poznać wszelkie dostępne opcje.

Do wykonania tego modelu zostały wykorzystane materiały naprawdę dobrej jakości. Model charakteryzuje się sporą odpornością na wstrząsy. Wodoszczelność zegarka wynosi dokładnie 30 metrów. Gadżet między innymi ma stoper, timer oraz także licznik pełnych okrążeń. Pasek jest regulowany i tym samym pozwala na dopasowanie do każdego z nadgarstków.

Garmin Forerunner 735XT

Ten model mierzy tętno w nadgarstku. W związku z tym możemy biegać swobodnie bez paska dodatkowego na klatce piersiowej. Urządzenie wyposażone jest w specjalny monitor aktywności. Chodzi o liczenie kroków, spalone kalorie, a do tego także monitoruje nasz sen. Ma poza tym niewielkie rozmiary oraz także jest wielofunkcyjny.

Pasem w tym modelu zaczyna po pewnym czasie pękać. Niestety wygląda to nieestetycznie. Jeśli się zdarzy, że pęknie nam pasek podczas treningu, to istnieje ryzyko, że możemy go po prostu zgubić.

Jest to sprzęt, który jest zaprojektowany z myślą o sportowcach, którym zależy na monitorowaniu wielu danych. Przekątna wyświetlacza wynosi 31,1 milimetrów. W modelu dodatkowo mamy możliwość personalizacji dzięki wzorom darmowym tarcz czy też innych ważnych elementów.

Zegarki outdoorowe cieszą się powiększającą się popularnością, szczególnie wśród osób, które uwielbiają uprawiać sport, w tym także sporty ekstremalne. Takowy sprzęt za zadanie ma nie tylko wskazywać sam czas, ale przede wszystkim należy informować o lokalizacji swojej w miejscu dowolnym na świecie. Jest on połączony nieustannie połączony bezpośrednio z satelitą. W związku z tym monitoruje każdą aktywność, począwszy od spaceru, jak i także po wspinaczkę górską.

Niektóre z modeli mierzyć mogą także ciśnienie, tętno oraz prędkość. Dzięki temu jest to sprzęt profesjonalny dla osób, które kochają sport oraz sprawdzają regularnie swoje wyniki czy też reakcję organizmu. Musimy wiedzieć, że mają one wpływ na nasze osiągi, jak i także na zdrowie. Czasem kompletnie nie jesteśmy świadom, że serce działa w sposób nieprawidłowy. Aby ułatwić zegarka outdoorowego, został przygotowany powyższy poradnik.

Warto postawić na zegarek z GPS-em. Jest to znacznie bardziej profesjonalny sprzęt, którego funkcje uruchomione mogą być naraz czy też można wybrać kilka z nich. Pozwala to na zaoszczędzenie możliwie jak najwięcej baterii. Takie właśnie zegarki używane są najczęściej podczas wspinaczki, biegania czy też nawet na polu golfowym. Na zakup takiego sprzętu decydują się także podróżnicy. Urządzenie ułatwia podróżnikom poruszanie się nawet w bardzo trudnych warunkach. Lokalizacja GPS zapewnia im pełne bezpieczeństwo.

Wiele osób zastanawia się czy jest zasadność kupowania tego typu zegarka, skoro każdy ma telefon z GPS-em. W telefonie połączenie z GPS-em potrzebuje Internetu, a w warunkach ekstremalnych można mieć z tym nie lada problem. Czasami jest to wręcz niemożliwe.

Niektóre zegarki z GPS-em są wyposażone w czujnik tętna. Czujnik ten przesyła nieustannie dane w trakcie wykonywania aktywności jakiejkolwiek, dzięki czemu można kontrolować bezpośrednio swoją wydajność. Tego typu czasomierze kosztują w większości więcej, ponieważ monitorowanie tętna jest funkcją dodatkową, niektóre posiadać zaś złącza specjalne, aby móc doczepić czujnik osobny.

Poza korzystaniem z rankingu, warto także porównać poszczególne modele zegarków. Warto skorzystać z internetowych porównywarek, które są niesamowicie przydatne. Dzięki nim można kupić wysokiej jakości zegarek, którego wybór i zakup nie zajmie nam zbyt dużo czasu.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz